בדק בית לאחר בניה לדירה חדשה מקבלן

חתמתם חוזה, לקחתם משכנתא, עקבתם אחרי שלבי הבניה ואז הגיע הרגע המרגש שבו בישר לכם הקבלן שהבית שלכם מוכן למסירה.

לפגישת המסירה סירב הקבלן שתביאו מהנדס וכך שמצאתם את עצמכם לבד בפגישת מסירה עם הקבלן, או מי מטעמו.

על פניו הבית נראה נהדר, הכל חדש וריח חומרי הבניה עדין באוויר ואז שכן קרוב מציע לכם לבצע בדק בית כי אצלו מצאו כמה וכמה דברים שלא חשב שהם בעייתיים.

איך מתבצע תהליך בדק בית לדירה חדשה?

בטח שאלתם את עצמכם מדוע להוציא סכום כסף נוסף לאחר כל ההוצאות על הבית? הרי הדירה חדשה, בשביל מה צריך בדק בית לדירה מקבלן ?

התשובה מאוד פשוטה, זה לא חשוב אם הדירה חדשה או דירת יד שניה הוצאתם כל כך הרבה כסף על הבניה ,אתם חייבים לוודא את איכות הביצוע!

עלות ביצוע בדק בית היינה זניחה ביותר ביחס לעלויות האחרות בפרויקט וברוב המקרים סך עלות הנזקים בדירה מגיע לעשרות אלפי שקלים!
ישנם ליקויי בניה שרק מהנדס עם ציוד תקין יכול לגלות.

חברת הורביץ מהנדסים לאחר ביצוע הליך בדק הבית, שולחת דוח מסודר ומפורט הכולל צילומים מהשטח ומהתקן עבור כל אחד מהליקוי בניה שנמצאו, כך שלאחר קבלת הדוח, סביר להניח, שהקבלן לא יוכל להתחמק מתיקון הפגם.

הזמן הנכון לביצוע בדק בית לדירה מקבלן:

מסירת דירה מקבלן

מומלץ מאוד לבצע תמיד בדק בית לדירה חדשה כבר בשלב המסירה עוד קודם לאכלוס הבית על מנת להימנע מאי נעימות בעת ביצוע התיקונים, חלק מהתיקונים יצריכו פירוק של אלמנטים בדירה והרכבתם מחדש. בדק בית לאחר בניה לדירה חדשה הוא חשוב מאד עבורכם וחשוב עוד יותר לביצוע לפני כניסתכם לדירה, ולמרות כל זאת אפשרי לבצע את ביקורת הליקויים בכל הזמן הנתון בחוק לבדק הבית.

לא כל ליקוי בניה שיכתב בדוח המומחה יאפשר לכם להימנע מקבלת הדירה מהקבלן.

חשוב לדעת!

לאחר השלמת עבודות הבניה, אינטרס הקבלן הוא למסור לכם את הדירה כמה שיותר מהר ע"מ לצמצם ככל האפשר את הרצון שלכם לבצע עבודות נוספות בבית ולהימנע מתשלום קנסות פיגורים.

במידה וימצא המומחה ליקויים בלתי נסבלים או ליקויי בטיחות, הדבר יצוין בדוח שתקבלו וכך תוכלו לדרוש מהקבלן לתקן את הליקוי במיידי.

זכרו, זאת זכותכם לדרוש את מה ששילמתם עבורו!

תמחור כספי לליקויי הבניה בקניית דירה חדשה מקבלן:

יתרון נוסף שקיים בהכנת דוח ליקויים היינו האפשרות שלכם לבצע משא ומתן עם הקבלן, במהלך הבניה סביר להניח שצברתם תוספות אצל הקבלן עבור שדרוגים. תוכלו לבקש מהקבלן מחיקה של חלק מהחוב תמורת ליקויים שתסכימו לחיות איתם בבית.

כבר החלטתם לבצע בדק בית לדירה חדשה? אל תוותרו על מומחה אמיתי! הדבר יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש בעתיד.
חלק מהעוסקים בענף אינם מהנדסים אלא בוגרי קורסים קצרים שאינם בקיאים בכל רזי הבניה .
חשוב שתקבלו את השירות המקצועי ממומחים בתחום עבור ההשקעה שלכם בבדיקה!

לפרטים נוספים חייגו 03-6909485 או השאירו פרטים לחזרה

[contact-form-7 id="1160" title="טופס יצירת קשר 2"]

סגירת תפריט
דילוג לתוכן