בדק בית ראשון לציון

האם עלה בדעתכם לרכוש רכב יש שניה שעלותו כמה עשרות אלפי שקלים, ולא לקחת אותו לבדיקה במכון בדיקה ממוחשב לפני שהרכישה?

אז למה כשעומדים לרכוש נכס שעלותו היא כמה מיליוני שקלים, יש כאלה שעדיין מדלגים על השלב הזה של בדיקת הנכס, ומשלמים עליו ממיטב כספם במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב, הם משתעבדים עליו בחובות ובהלוואות למשך שנים על גבי שנים כדי לרכוש אותו?

החשיבות של ביקורת מבנים  – בדק בית לנכס לפני רכישתו 

ביקורת מבנים ובדיקת הנכס טרום רכישתו היא קריטית ובעלת משמעויות בלתי הפיכות לעתיד המשפחתי והאישי. בדק בית הוא למעשה בדיקת "רנטגן" למבנה/נכס, שנותנת לכם מפרט מסודר ומדויק לגבי הליקויים השונים שבו אשר עשויים להיות שונים בתכליתם ממקום אחד לשני – ליקויים שאם לא תשכילו לקחת אותם בחשבון לפני שאתם רוכשים את הנכס, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים פעמיים וזורקים כספים מיותרים – תוך ידיעה שיכולתם למנוע את כל ועגמת הנפש הזו על ידי בדיקה מקדימה ומקצועית שהיתה נותנת לכם הערכת שווי נכס אמיתית טרם רכישה, הערכת נכס התואמת את המיקום בו נמצא הנכס – כדי שלא תשלמו כסף מיותר.

בדק בית בראשון לציון – ביקורת מבנה גם על פי מיקום גיאוגרפי

ניקח כדוגמה את העיר ראשון לציון – אין ספק שביצוע בדק בית בראשון לציון ידרוש מכל חברת בדק בית מקצועית למקד ולהעמיק את הבדיקה בצורה שונה מאשר נכס הממוקם בצפון הארץ. העי ראשון לציון (ראשל"צ) ממוקמת מהבחינה גיאוגרפית בסמוך לחופי-ים התיכון. ההשפעה של מליחות המים עלולה להתבטא בבלאי פרוגרסיבי ומתמשך על מבנים שונים (כתלות באופי ובסוג המבנה) בצינורות המים ובחיבורים המתכתיים, בגומיות האטם, סדקים בקירות הבית, סימני התפוררות בדפנות הקירות, שינויי צורה ב-דֶּקִּים ובקישוטי-עץ הדבוקים על קירות, ועוד.

חשוב לציין שלא רק מי-ים מלוחים עלולים להשפיע בצורה שלילית על המבנים השונים ולגרום לנזקים שונים, אלא נזקים עשויים להיות קיימים כתוצאה מבנייה לקויה (מראש) הנובעת מחיסכון בעלויות חומרים, חיסכון בעלויות פיקוח של אנשי מקצוע מוסמכים בעת הבנייה (אנשי מקצוע איכותיים עולים לא מעט), תכנון מקדים לוקה בחסר ובנייה נעדרת חזון שעלולים להביא בטווח הארוך לליקויים מבניים, בעיות בחשמל, בעיות בצנרת המים, ליקויים חמורים בצנרת הביוב – שבעקבותיהם אנחנו מוצאים עצמנו לעיתים קרובות מזמינים באופן תדיר משאיות ביוב עקב הצפות בלתי פוסקות, אינסלטורים ובעלי מקצוע שונים – וכל זה בעלויות כספיות לא מבוטלות.

חשוב לזכור: יש מבנים/בתים שנבנו בצורה מושלמת אבל הם לא המצב השכיח – רוב המבנים סובלים מבעיות שונות ומסוגים שונים, וברמה כזו או אחרת של חומרה ומורכבות. הזמנת בדיקה מחברה מקצועית יכולה למנוע את הבעייה מבעוד מועט או לאבחן אותה בזמן.

בדק בית בראשון לציון עם הורביץ מהנדסים

בדק בית ראשון לציון

אז מה עושים? כפי שהבנתם, ההתמודדות עם הנושא והפתרון לבעיה נמצאים בשליטה שלנו, וזה ממש לא דורש מאיתנו יותר מדי – בדיקת המבנה (מכל סוג וגודל) תתן לנו את האינדיקציה לשווי והערך האמיתיים של הנכס בחישוב נזקים שונים לטווח הקצר ובעיקר, לטווח הארוך. בדיקת המבנה טרם הרכישה המתבצעת על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומים של בדק בית ושל ביקורת מבנים  שנמצאים בצד שלכם, שכל מה שמעניין אותם הוא שלא תיפלו בפח, תיתן לכם אומדן אמיתי לגבי מה שטעון שיפור ותיקון, ותאפשר לכם לחיות בביטחון שקיבלתם תמורה מדויקת לכספכם.

כל הבדיקות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון, וכל בדיקה מלווה בדו"ח מפורט עם אחריות בדיקה מלאה.

לפרטים ומידע נוסף חייגו 03-6909485 או השאירו פרטים לחזרה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן