בדק בית נתיבות

שני צמתים או שני שלבים קריטיים יש לו לבן אדם בחייו. שני שלבים שייתכן שישפיעו על חייו בצורה דרמטית: הראשון – כשהוא מתחתן, השני – כשהוא רוכש הבית שבו הוא יגדל את ילדיו, ושבו הוא יבלה מספר לא מבוטל משנות חייו.

המון זוגות צעירים שעברו כבר את השלב הראשון, מוצאים עצמם מתמודדים ועומדים מול השלב של קניית הנכס וכל מה שמתלווה לזה: מציאת המתווך המתאים או משרד התיווך הרלוונטי, מקורות המימון כמו משכנתה או הלוואות, פריסת ההחזרים הכספיים, תיכנון עתידי, שידרוג הנכס במידה שמדובר בדירה מקבלן מסיבות של חוסר הסכמה עם הסטנדרט (או טיוב ושיפוץ הנכס במידה שמדובר בדירה מיד שנייה), רכישת מוצרי חשמל ועוד המון הוצאות עד לרגע הנכסף והוא – הכניסה לבית החדש.

למידע אודות בדק בית במחוז הדרום (באר שבע) >>

האם חשבתם על כמות האנרגיה והכסף, בעיקר הכסף, שעלה לאותו זוג צעיר כל המהלך הזה? האם אתם מודעים לחישובים הכספיים שעשו אותו זוג כאשר תיכננו את כל המהלך עד לרגע שנכנסו לביתם? הרי כל מה שתואר מלווה בהכרח בחישובים הלוקחים בחשבון את המשכורות החודשיות של אותו זוג, את יכולות ההחזר העתידיים שלהם, את מצבם הכספי – לדוגמה: כדי לתכנן החזר חודשי של חיובי המשכנתה, יש צורך לחשב זאת כך שסכום ההחזר החודשי יימצא בתיאום עם יכולת ההחזר הריאלית של אותו זוג צעיר, וזאת מבלי לגרוע מההוצאות החודשיות השוטפות של הבית.

עכשיו, בואו נדמיין תרחיש שאנחנו כמבקרי מבנים נתקלים בו חדשים לבקרים: נניח לרגע שכמה ימים לאחר כניסתם של בני הזוג לביתם החדש, נתגלו ליקויים מבניים חמורים בריצפת הבית, בנוסף לרטיבות בתקרת חדר האמבטיה של השכן שגר קומה מתחתם – נזקים המסבים נזק כספי רב לרוכשי הדירה: עלויות תיקון של עשרות אלפי שקלים במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב ייתכנו נזקים יותר כבדים הגוזלים מלבד עלויות כלכליות, גם עלויות נפשיות כמו מתח, חרדה, עצבים, תסכול ואכזבה.

נשתמש בדוגמה של העיר נתיבות – האקלים השורר בנתיבות הוא שילוב של אקלים מדברי חם ויבש, עם השפעות של אקלים ים-תיכוני וקריר. ההשפעה המדברית ניכרת בהפרשי הטמפרטורות הגדולים בין היום ללילה, ובין הקיץ לחורף. הקיץ חם ויבש והחורף קר מאוד וגשום. (הגשמים בקיץ נדירים ביותר). הפרשי הטמפרטורות בין זמני היום ללילה משפיעים ומזיקים בצורה דרמטית על מצבו של כל המבנה, לדוגמה: נזקים בצנרת המים, נזקים במוצרי-עץ (כגון: משקופים), נזקים בקירות ובדפנות הקירות (כגון: התפוררות), ועוד. חשוב גם להוסיף שלא רק הפרשי טמפרטורה עשויים לגרום לנזקים שונים אלא ייתכנו נזקים שעשויים להיגרם כתוצאה מבנייה לקויה מראש שמקורה בחיסכון בעלויות חומרים למיניהם, היעדר פיקוח של אנשי מקצוע מוסמכים בעת התכנון והבנייה שעלות שכרם הוא גבוה, ועוד ליקויים הנובעים מסיבות שונות ומגוונת.

את כל הדברים האלה ניתן למנוע מראש – כן כן: ניתן להיכנס לנכס חדש "בראש נקי" ללא טרדות מיותרות, ללא חשש שמוכרי הנכס צבעו כמה קירות "מהר מהר" במטרה להסתיר נזקים לפני מכירה או כל דבר אחר – ואת זה ניתן לעשות על ידי בדק בית: ביקורת הנכס/המבנה טרום הרכישה על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם ושיודעים להגיד לנו במדויק מה מצבו האובייקטיבי של הנכס העכשווי, כלומר: מדובר באנשי מקצוע שנמצאים "בצד שלכם", שכל מה שהם למדו וכל מה שהם עוסקים בו מבוקר עד ערב מתרכז לדבר אחד: שלא תוציאו כספים מיותרים ביום שלאחר רכישת הנכס אליו חלמתם להיכנס ברגל ימין ולחיות בו את חייכם ללא חשש מהוצאות מיותרות. ביקורת מקצועית של הנכס והוצאת דו"ח מפורט לגבי מצבו האמיתי, תחסוך לכם עוגמות נפש, הוצאת כספים שלא לצורך, תסכול מיותר, והדבר החשוב ביותר – בדיקה מקצועית תתן לכם שווי ערך אמיתי של הנכס, דבר שתוכלו לקזז ולקחת בחשבון בעת העיסקה, אם וכאשר תחליטו בכל זאת לרכוש את הנכס ולטפל בליקויים בעצמכם.

כל הבדיקות המוזמנות אצלנו והנעשות על ידינו, מתבצעות במקצועיות ובאחריות מרובה, במקביל להשגחה יתרה ופיקוח של אנשי מקצוע מוסמכים. לכל בדיקה מתלווה דו"ח מפורט ומעמיק, וכמובן אחריות מלאה על הבדיקה, ומענה אנושי ומקצועי גם לאחר הכניסה לנכס.

כל הבדיקות שלנו מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון, כל בדיקה מלווה בדו"ח מפורט עם אחריות בדיקה מלאה.

לפרטים ומידע נוסף חייגו 03-6909485 או השאירו פרטים לחזרה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן