בדק בית בית שמש

מבחינה גיאוגרפית, העיר בית שמש ממוקמת בין תל אביב לירושלים (והיא עיר במחוז ירושלים). מצבם הכללי והממוצע של המבנים בבית שמש הוא גרוע בלשון המעטה, וההתחדשות העירונית בבית שמש ממאנת להגיע מסיבות כאלה ואחרות. כשזוגות צעירים מגיעים לרגע רכישת נכס (בדרך כלל דירה) בבית שמש, אין להם שמץ של מושג על מצבו הכללי של הנכס אותו הם מתכוונים לרכוש, והם עשויים למצוא עצמם בתסבוכת כלכלית לא פשוטה, וכל זה לאחר שהם כבר התחייבו להחזרים חודשיים של המשכנתה – במילים אחרות: קיים סיכוי סביר שרכישת נכס בעיר בית שמש עשויה להכניס אתכם להוצאות כספיות מיותרות לאחר הרכישה.

ועל איזה הוצאות אנחנו מדברים, ובעקבות מה? עם השנים וככל שנוקף הזמן, מבנים שונים יוצרים בלאי טבעי שבא לידי ביטוי בהמון היבטים שונים ומגוונים, לדוגמה: נזקים במוצרי-עץ (כגון: משקופים), נזקים בצינורות המים, נזקים בקירות הבית ובדפנותיו, סימני התפוררות בדפנות הקירות, טיח וצבע שנסדקים עם השנים, רצפה לא מכוונת בשיפועים הנכונים, רטיבויות בקירות משותפים, "פלסטרים" במקומות שונים, ועוד.

עכשיו נסו לדמיין אתכם, זוג צעיר שלא מזמן יצא מהבנק למשכנתאות עם חיוך רחב על פניו, שחושב שהינה סוף סוף אפשר להיכנס ברגל ימין לדירה החדשה שזה עתה רכשתם ולהתחיל את החיים, ואז, הפתעה – זה לא בדיוק מה שחשבתם, ופתאום צצים להם כל מני בעיות מבניות בנכס שמביאות אתכם להוצאות נוספות שלא תכננתם.

חשבתם שרק דירות ישנות טומנות בחובם ליקויים מבניים? ממש לא. ליקויים מבניים קיימים גם במבנים/דירות/נכסים חדשים לחלוטין שזה עתה הקבלן נתן את המפתחות שלהם לרוכשים, והליקווים האלה נובעים בין היתר מתכנון בנייה לא נכון, מקבלנים שמחזיקים כוח עבודה זול, כאלה שרוצים לחסוך בחומרים השונים, מפקחי ומנהלי בנייה שהם לא בדיוק מקצועיים או בעלי ניסיון, וכל התמהיל הזה עשוי להביא אתכם לרכישת נכס עם ליקויים, שלכם, הרוכשים, אין כל דרך לדעת עליהם לפני הרכישה אלא רק בדיעבד כשהם מתגלים -ואז זה כבר מאוחר מדי.

ולכן אנחנו כאן – ומי אנחנו? אנחנו חברה מקצועית שעוסקת במתן שירותי בדק בית ובביקורת מבנים, ובעיקר בביקורת מבנים לפני הרכישה, וכל מטרתינו היא לתת לכם חוות דעת מקצועית ואותנטית לגבי מצבו של הנכס ולחסוך לכם את כל עוגמת הנפש שתוארה קודם – להיכנס לבית עם ליקויים לאחר שכבר שילמתם על הנכס מחיר מלא – כלומר, לפני שאתם מתחייבים לרכוש נכס כלשהו, אנחנו עורכים בנכס בדיקה מדוקדקת ביותר ויורדים עד לפרטים הקטנים ביותר, ממש כמו שעושים במכון בדיקה ממוחשב לרכב לפני הרכישה.

אנחנו בודקים את הקירות, את השלד, את הקורות, את הריצפה, את המעברים, את המחסנים – צוות מיומן של מהנדסים שהוסמכו לכך בודק כל פרט במצב נתון, והם מספקים גם היתכנות עתידית לליקויים תיאורטיים עתידיים. אנחנו בודקים לעומק את כל המצב ההנדסי העכשווי של הנכס, כך שבסופה של בדיקה מקיפה אנחנו ניתן לכם מסמך מפורט על שווי הנזקים והליקויים, דבר שתוכלו לקחת בחשבון כשאתם באים במשא ומתן לרכישת הנכס ולקזז זאת מסכום הרכישה (בדיוק כמו שעושים במכון בדיקה לרכב לפני רכישה, כשהמוכר מוריד את מחיר הליקויים שהתגלו בבדיקה הדורשים תיקון).

אנחנו מחזיקים בצוות מיומן, איכותי ומקצועי שיודע לזהות את הליקויים הקיימים במבנים, ולתת לכם שווי ואומדן אמיתיים של הנכס – וכל זה כדי שאתם לא תזרקו עוד כספים מיותרים – כספים שאין לכם.

כל חוות דעת, בדיקה או דו"ח המתבצע על ידינו, מתלווה אליו תעודת אחריות מלאה לבדיקה כחלק בלתי נפרד מהבדיקה.

לפרטים ומידע נוסף חייגו 03-6909485 או השאירו פרטים לחזרה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן