בדק בית באר שבע

יושבים זוג צעיר שלא מזמן הגיעו להחלטה החשובה והגורלית בחייהם – לקנות דירה, עם היועץ למשכנאות בבנק, ומנסים למצוא את התמהיל הנכון ללקיחת המשכנתה: מושגים כמו "ריבית פריים", "ריבית קבועה צמודה", "ריבית משתנה", "ריבית לא משתנה", "ריבית "לא צמודה", ולתקופות שונות כמו עד 15 שנים, 20 או 25 שנים, וכל זה כדי לדעת ולוודא שהם לקחו את המשכנתה הזולה והמשתלמת ביותר, כזו שיוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים שלה בצורה טובה בהתאם ליכולות ההחזר שלהם וכמובן, להיות בטוחים שהם לא שילמו כספים מיותרים בגלל תמהיל משכנתא לא נכון או לא מדויק עבורם.

בואו נדלג שלב ונדמיין רגע מצב שבו הזוג הצעיר כבר עברו לגור בביתם החדש, ולפתע מתגלים ליקויים שונים כמו סדקים בקירות הבית, שיפועי ביוב לא נכונים, ריחות לא נעימים שקשה להגיע למקורם או שבכלל פתאום התברר שממול לבית שהם רק רכשו, עומדים להקים בית ספר יסודי – פתאום מסתבר שתוכניות "על הנייר" להקים בית ספר יסודי (או כל מבנה אחר), קורמים עור וגידים בדיוק בנקודה שבה הזוג הצעיר עברו לביתו החדש – פתאום אותו זוג צעיר מבין שכל השעות שהם ישבו וחישבו את תמהיל המשכנתא שלהם עד לפרטי פרטים, כל זה, יורד לטימיון. פתאום צצות להן הוצאות לא צפויות שהם כלל לא לקחו בחשבון שטורפות את כל הקלפים. הוצאות שבאו משום מקום והורסות להם הכל.

ליקויים ונזקים שונים במבנים, גם חדשים וגם ישנים הם דבר שכיח. הליקויים יכולים להיות "קלים" או "כבדים", וזה כתלות במידת ההזנחה או במידת הרצון של בעל הנכס (המוכר) להשקיע בתיקונם. לליקויים השונים קיימות מספר סיבות שונות ומגוונות. בנוסף לאלפי מבנים ישנים מאוד הקיימים בבאר שבע, שזה כשלעצמו סוגייה בעייתית שיש לבדוק בכל מקרה לפני רכישה, השפעות האקלים בבאר שבע עשויות להשפיע בצורה קיצונית על מכלול הנכס או המבנה אותו אתם חפצים לרכוש: האקלים בבאר שבע הוא יבש וחם, בשילוב של אקלים ים-תיכוני מדברי, תנודתי שאינו יציב. ההשפעה המדברית וה"תנודות" האקלימיות באות לידי ביטוי בהפרשי טמפרטורה קיצוניים בין היום ללילה, ובין החורף לקיץ – הקיץ חם ויבש מאוד ובחורף קר מאוד בליווי גשמים.

האקלים השורר בבאר שבע והפרשי הטמפרטורות שבה, עשויים לפגוע במהלך השנים בנכס על כל רבדיו: בשלד, בחיבורי הקורות, בבלאי מתקדם ומתמשך בצינורות המים ובחיבורים המתכתיים, בסדקים בקירות הבית, סימני התפוררות בדפנות הקירות, שינויי צורה במשקופי העץ, ועוד. חשוב גם לציין שלא רק הפרשי טמפרטורה ואקלים תנודתי עשויים להשפיע בצורה שלילית ולגרום לנזקים שונים על המבנים השונים, אלא הנזקים עשויים להיות תוצר של "חיסכון" עוד בשלבים הראשוניים של בניית המבנה, לדוגמה: ייתכן כי כבר מראש הקבלן רצה לחסוך בהוצאות והעסיק פקחי בנייה זולים, השתמש בחומרים שהם פחות מהסטנדרט כגון צנרת מים זולה, חיבורים פשוטים, כלים סניטריים ברמה נמוכה או כל מיני חומרים אחרים הקשורים לבניית הנכס שאינם עומדים בתקן – ואת כל זה אתם לא יכולים לדעת. במילים אחרות: אתם זוג צעיר או משקיעים בנכס עתידי, ואין לכם מושג מה כולל הנכס היקר כל כך יקר עליו אתם הולכים לשלם, ובעיקר, אין לכם שום מידע מה הוא כולל באמת ומה העלות האמיתית שלו – בהנחה שאכן הוא כולל ליקויים בעלי משמעות הדורשים השקעה כספית שאינה מבוטלת.

בדק בית בבאר שבע עם הורביץ מהנדסים

כאן אנחנו נכנסים לתמונה – ושאנו אומרים "נכנסים לתמונה", אנחנו מתכוונים לזה במלוא מובן הכוונה. אנחנו משרד בדק בית שמנהל צוות מקצועי ומיומן שעוסק בביקורת מבנים. ביקורת מבנים נכנסת עם השנים להילוך גבוה ולמודעות ענפה ורחבה במגוון אספקטים. מדובר על בדיקה של הנכס מלמטה למעלה, לרוחב ולגבוה של ה-כ-ל. כמו בדיקות דם כלליות, ככה אנחנו. הצוות שלנו הוא צוות מקצועי וחד של בעלי מקצוע שבודק כל פינה בנכס, וכל תפקידו הוא לאתר את הליקויים והפגמים, שאתם כרוכשים, אין לכם שום דרך להעריך או להגיע אליהם, ובטח שאין לכם מושג לגבי ההשפעות העתידיות, כמו גם את הנזק הכספי של הליקויים המבניים הללו. אנחנו כאנשי מקצוע, נבדוק כמה שווה הנכס שלכם בשיקלול ובתחמור כ-ל הנזקים וכל הליקויים הקיימים, ורק לאחר בדיקה מקיפה תוכלו לשקול בצורה נבונה ונכונה מה לעשות, וכמובן – להחליט האם בכלל כדאי לכם להשקיע את כספכם על הנכס או שאולי כדאי לנסות לחפש נכס אחר. צוות מיומן של מהנדסים ואנשי מקצוע שיגיד ויפרט לכם את מה שאתם, הרוכשים, לא תוכלו לדעת בעצמכם, לא כי אתם לא אנשים חכמים אלא כי פשוט אין לכם את הכלים והידע לדעת את הדברים האלה – אנחנו למדנו את הנושא, אנחנו בודקים מבנים מורכבים ואנחנו יודעים כמה עולים הנזקים האלה ומהן ההשלכות שלהם על עתיד הנכס.

אנחנו גם ניתן לכם דו"ח מפורט על תכניות עתידיות "על הנייר", למשל – האם מתוכננים להיבנות בקרבת ביתכם מיזמים או פרוייקטים חדשים שעשויים להשפיע על מחיר הנכס שלכם ועל איכות חייכם בעתיד.

אצלנו תוכלו לקבל תמונת מצב אמיתית, מקצועית, אחראית ועם אחריות! על השווי האמיתי של הנכס עליו עמלתם קשות. אצלנו תוכלו לקבל חוות דעת מדויקת: האם בכלל כדאי להתעסק עם הנכס הזה, אולי בכלל לא שווה להכניס ראש בריא לנכס חולה?

כל הבדיקות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון, וכל בדיקה מלווה בדו"ח מפורט עם אחריות בדיקה מלאה.

לפרטים ומידע נוסף חייגו 03-6909485 או השאירו פרטים לחזרה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן