סיב אופטי לבדיקת הצנרת

בדיקה לאיתור נזילות בקירות בעזרת סיב אופטי (צילום בעזרת הסיב האופטי)

מתי מבצעים בדיקה לאיתור נזילות בקירות בעזרת סיב אופטי?

לטיפול בבעיות רטיבות או נזילות בקירות, ובעיות אינסטלציה ואיטום שונות, קיימים כיום פתרונות חדשניים, שבניגוד לעבר, אינם מצריכים שבירת קירות ורצפות, או חפירה בצנרת המבנה לצורך אבחון הבעיה. כיום ישנם אנשי מקצוע בתחום, שמשתמשים בשיטות וטכנולוגיות חדשניות, לצורך איתור רטיבויות, נזילות וכשלים באיטום, באמצעות כלים מודרניים לבדיקה ולאיתור נזילות בקירות כמו למשל סיב אופטי, מצלמת אינפרה אדום, הדמיות וסריקות תרמיות וכיוצא באלה. בעזרת בדיקה זו נסרקת צנרת המים והביוב במבנה, ובאמצעותה אפשר לגלות נתיבי מים ונזילות באופן מדויק למדי. צילום בעזרת סיב אופטי מתאים לצנרת מכל סוג, ובעזרתה לבדוק בכל סוגי הרצפות והקירות בבית. לבדיקת פיצוצים בקו המים מוכנס סיב אופטי אל תוך הצנרת, ולאיתור נזילות בקירות, התקרה, או הרצפה, מצולם האזור החשוד במצלמה טרמית, וכך ניתן לאתר באופן מדויק את מקור וסוג הנזילה. בתום הבדיקה לגילוי נזילות, תימסר לכם חוות דעת מומחה, שכוללת פירוט ותיאור הבעיה, צילומים שלה, והמלצות לתיקון.

להזמנת איתור נזילות באמצעים מתקדמים, התקשרו אלינו 03-6909485

או לחצו כאן והשאירו פרטים כדי שנחזור אליכם בהקדם

צילום תרמי לאיתור מקור נזילות ורטיבויות בקירות הבית

מה המעלות של בדיקה לאיתור נזילות בקירות בעזרת סיב אופטי?

בשנים קודמות, על מנת לאתר את מקור הנזילות, נדרשו כל מיני פעולות פולשניות, אשר היו כרוכות בהסבת נזק רב, שבירת קירות, או פתיחה של צנרות. ברם, במציאות העכשווית, כל הפעולות הללו כבר אינן רלבנטיות, בשל כך כי על ידי בדיקה לאיתור נזילות בקירות בעזרת סיב אופטי אפשר להיכנס לכל אזור פנימי, לפתור את בעיית הרטיבות בלי כל הסבת נזק או במגע של אנשים, או לבצע איתור של המים.

מתי צריך לעשות שימוש באמצעי של בדיקה לאיתור נזילות בקירות בעזרת סיב אופטי?

כשמקור הנזילה הוא בקו הביוב: כאשר ישנה רטיבות בקו הביוב, כי אז מצלמה תעבור על ידי קרני אינפרה אדום, אשר הן רגישות ביותר לחום ומאפשרות את הזיהוי של הפרשי טמפרטורה. כפועל יוצא, במידה ומקור הרטיבות הינו בקו ביוב, מצלמה תרמית לא מהווה פתרון יעיל. כאשר כך הם פני הדברים, אפשר להשתמש באופציה של בדיקה לאיתור נזילות בקירות בעזרת סיב אופטי, שימוש במצלמה של סיב אופטי, עם ראש מסתובב, שאותה מכניסים אל הביוב או אל המרזב ומעבירה בזמן אמתי שידור המצלמה למסך.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן