מה זה בדק בית?

בדק בית זהו שם כולל לסדרת בדיקות שניתן לבצע לבדיקת איכות העבודות שבוצעו בבית. בכדי להצליח בגילוי הליקויים ולחייב את הקבלן לפעול לתיקונם, בביקורת בדק בית יש צורך בביקור של מהנדס מומחה בדירה והכנת דוח ליקויים מפורט.

בדיקה ליקויי בניה ביקורת מבנים

איך נעשה בדק בית מקצועי?

בדק בית מקצועי יבוצע ע"י מהנדס בלבד שעבר הכשרה מיוחדת לתחום ביקורת מבנים והכנת דוחות בדק בית , מכיוון שהחוק אינו אוסר על כל אדם לעסוק בתחום ליקויי הבניה יש צורך לשים לב ש"המומחה שלכם" הוא באמת מהנדס.

בדק בית שונה במקצת בין חלקי הארץ, בדק בית בדרום הארץ שונה לעיתים מבדק בית בשפלה או בדק בית בירושלים . בדק בית בתל אביב או בדק בית ברמת גן יכולים גם הם להיות שונים בגלל סוג הקרקע ומי התהום.

בדק בית בבאר שבע אינו דומה לבדק בית באשדוד או בדק בית באשקלון שם הקרבה לים דורשת התייחסות מיוחדת לגמר הבניה.

מה כולל בדק בית?

בדק בית כולל: ביקור מהנדס מומחה , הכנת דוח ליקויי בניה , הסבר טלפוני על הליקויים בדוח והטבה מיוחדת ב- "הורביץ מהנדסים": שליחת מכתב התראה מעורך דין לקבלן/מוכר הנכס ללא עלות נוספת!
דוח ליקויי בניה כולל בתוכו את פירוט השכלתו של המומחה, פירוט הליקויים בנכס, תמונות, אופן תיקון הליקוי ואומדן כספי לתיקון.

מתי הכי טוב לעשות בדק בית?

בדק בית יכול להתבצע בכל שלב מתחילת עבודות הבניה ועד לסיום תקופת הבדק, למרות זאת השלבים המומלצים להזמנת בדק בית הינם בסיום עבודות השלד ולפני אכלוס הבית.

"הורביץ מהנדסים" גאה בכך שכלל עובדיה אשר מבצעים ביקורות בניה בשטח הינם מהנדסים מומחים שעברו הכשרה מיוחדת של איגוד המהנדסים והוסמכו על ידי איגוד מהנדסים להכין דוחות ליקויי בניה עבור בתי המשפט.
לאחר קבלת הדוח זכאי רוכש הנכס להטבות רבות כגון: ייעוץ ראשוני מעורך דין ללא עלות, פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים, עזרה בהפניית הדוח לשמאי מתאים.

לפי מחקרים שהתפרסמו בישראל, ב 100% מהדירות הנמכרות בארץ ישנם ליקויי בניה. קנית בית היא לרוב החלטה של פעם בחיים , אל תוותרו על זכותכם לדעת שקבלתם את המוצר שעליו שילמתם !


הורביץ מהנדסים מתחייבת לתת שרות מצוין ללקוחותיה ולהפוך את קבלת הבית ממעמד מלחיץ לחוויה נעימה ובטוחה.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בדק בית מלאו פרטים או חייגו 03-6909485

סגירת תפריט
דילוג לתוכן