צילום מרחפנים משמש לבדיקה של ליקויי איטום במקומות גבוהים ואיתור ליקויי בנייה בקומות גבוהות של מבנים.

צילום עם רחפן לאיתור בעיות איטום וליקויי בניה

אנו, בחברת הורביץ מהנדסים, מעלים רחפן לצילום מקרוב של הקירות החיצוניים והגגות ומאתרים את הליקויים על ידי מכשור מתקדם. התקשרו עכשיו ונשמח לסייע: 03-6909485

בדק בית באמצעות רחפנים

בדק בית מבוצע לרוב בתוך המבנה ומחוצה לו בעזרת מכשירי מדידה המאפשרים מציאת ליקויים בעבודות הגמר והשלד של המבנה ע"י שימוש פשוט וקל.
כאשר ביקורת המבנים מבוצעת במבנים נמוכים , לרוב ניתן לבדוק את קירות וגג המבנה החיצונים ולתעד את הליקויים בדוח בדק בית. אולם, בקומות הגבוהות קיים קושי במציאת ליקויים וביצוע צילומים אשר יוכיחו את הפגם הנמצא.

ליקויי בניה נפוצים בקירות החוץ אותם ניתן לזהות בצילום רחפן

סוגים של ליקויי בניה נפוצים אשר ניתן לגלות בקירות החוץ הינם כשלים באיטום הקירות והגג , חיפוי רופף וליקויי אלומניום. השיטות הקיימות היום לבדיקת ליקויים אלו הינן סנפלינג \ סל מנוף המייקרים משמעותית את עלות ביקורת המבנים ללקוח.
בעזרת רחפנים מתקדמים ניתן לבצע בדק בית מקיף ומדוייק יותר ללא כל עלות נוספת למזמין הדוח.
שימושים נוספים הנעשים על ידי מהנדס בניין הינם תיעוד מבנים לפני ביצוע עבודות במבנים סמוכים אשר עלולים לגרום נזק , כמו כן ניתן לבצע בדיקת סדקים באיזורים שאינם נגישים לבדיקה ועלולים להשפיע על יציבות המבנה.

מהנדס בניין מומחה לכתיבת חוות דעת הנדסיות אשר מעוניין לבצע בדק בית מקיף ומפורט אינו יכול לוותר על בדיקת אזורים לא נגישים בהם הקבלן עלול לעשות טעויות קריטיות בידיעה שבדיקה באזורים אלו מורכבת וככל הנראה לא תבוצע ע"י חלק מהבודקים.
מלבד מציאת ותיעוד הליקויים ניתן במידת הצורך להתקין על גבי הרחפנים מכשור לביצוע הבדיקות כגון בדיקות קרינה ומדידת מרחקים.
לפני הזמנת הביקורת, וודאו שמיקום הנכס מאפשר הטסת רחפן לפי הוראות רת"א. לא ניתן לבצע שירות זה באיזורים אסורים לטיסה.
השימוש ברחפנים עבור ביצוע בדק בית מצריך תיאום מראש עם המהנדס ששובץ לביצוע הביקורת, במידה וקיימים אלמנטים לא נגישים לבדיקה, בקשו ממתאם הביקורת לציין שיש צורך ברחפן.

חברת הורביץ מהנדסים חרתה על דגלה לבצע דוחות בדק בית וביקורת מבנים מפורטים ומקצועים הכוללים את בדיקת כלל האלמנטים המצריכים בדיקה ואינם תלויים במגבלות גישה .התקשרו עכשיו ונשמח לסייע: 03-6909485

סגירת תפריט
דילוג לתוכן