עלויות והטבות לשרותי בדק בית

לפניכם מבחר הטבות מיוחדת, לכם נותר רק לבחור בסוג המבצע של בדק הבית וצוות מהנדסים מוסמכים ומנוסים כבר בדרך אליכם.

כל שירותי הבידוק למבנים פרטיים, ציבוריים ומוסדיים

ביקורת חוזרת - 50% הנחה​

הידעת? 100% מהבתים בישראל נמסרים ללקוח עם ליקויים, לאחר קבלת דוח בדק בית ומסירתו לקבלן תוכלו להזמין שוב מהנדס מומחה לבדיקת איכות התיקונים בעלות נמוכה ב50% מעלות הביקורת הראשונית.

ייעוץ ראשוני בהגשה תביעה משפטית​

קבלתם דוח בדק בית והקבלן לא מוכן לטפל בליקויי בניה המופעים בו? עורך דין מטעמנו ייתן לכם ייעוץ ראשוני ללא עלות בו תקבלו הערכה ראשונית של סיכויי ההצלחה לקבלת פיצויים בבית המשפט.

ייעוץ ראשוני לעיצוב פנים בחינם​

בטיחות ותקינות הנס עם עיצוב מקצועי. לקוחתנו זכאים לפגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות עם מעצבת הפנים אילנית לוי, הזכאות הינה לפגישה של שעה במשרדי המעצבת.

הנחות מיוחדות לקבוצות מזמינים​

התארגנות קבוצתית לביצוע בדק בית וביקורת ליקויי בניה תזכה אתכם ב 10% ממחיר המחירון. ככל שמספר החברים בקבוצה תגדל, כך גם אחוזי ההנחה יגדלו.

מכתב התראה מעו"ד

לאחר ביצוע בדק בית והכנת דוח חוות דעת מהנדס מומחה מפורט – יינתן, במידת הצורך, מכתב עו"ד לקבלן או מוכר הנכס – ללא עלות!

ביצוע בדק הבית הוא הכרחי בימינו וכולל בדיקת ליקויי בניה, במידה וקיימים, ומתן חוות דעת הנדסית מפורטת בסיום.
מחיר שירותי בדק בית מקצועי, לא בהכרח זול אך חשוב לציין כי זו בדיקה מקצועית שהתועלת ממנה רבה מאוד, הן מבחינת מחיר הסופי של עסקת הנכס והן מבחינת פיצוי שיכול להינתן מידי מהקבלן והן מבחינת לדעת בוודאות מה אנו הולכים לקנות והאם מדובר בנכס תקין או פגום ובעייתי.

מחירי שירותי בהורביץ מהנדסים החל מ 990 ש"ח + מע"מ. השירותי בדק בית והכנת חוות דעת הנדסית לליקויי בניה בנכס. שרותי ביקורת מבנים ובדיקת דירות לפני רכישה והכנת דו"ח תיקונים לקבלן ולבית המשפט.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בדק בית
מלאו פרטים או חייגו 03-6909485

סגירת תפריט
דילוג לתוכן