לקוחות ממליצים

אחד הנושאים החשובים ביותר הוא שביעות רצון הלקוחות.

לפניכם כמה מתוך לקוחותינו אשר קיבלנו מאיתנו שרותי בדק בית:

המלצות על הורביץ מהנדסים
המלצות על הורביץ מהנדסים
המלצות על הורביץ מהנדסים
המלצות על הורביץ מהנדסים
המלצות על הורביץ מהנדסים
המלצות על הורביץ מהנדסים
המלצות על הורביץ מהנדסים
המלצות על הורביץ מהנדסים

המלצות על חברת בדק בית

בדק בית הינו תחום שאינו שונה מתחומים אחרים בהם ישנם מומחים יותר ומומחים פחות כאשר כולם קוראים לעצמם מומחים. כאשר את דוח הליקויים שייכתב לאחר ביקורת בדק בית יכתוב "מומחה" שאינו מהנדס אלא: הנדסאי, טכנאי, בוגר קורס וכדומה, סביר להניח שרמת הדוח וכמות הליקויים שתמצא תהיה רחוקה משמעותית מרמת דוח של מהנדס בוגר קורס חוות דעת. ישנן בשוק לא מעט חברות שאת שמעסיקות "מומחים" זולים על מנת להגדיל רווחים ועל הדרך הם גם פוגעים במזמני העבודה.

ביצוע ביקורת מבנים חייב להיות אירוע משמעותי וחשוב בתהליך קבלת הבית ולפיכך אין להקל ראש בנציג הנשלח אליכם מטעם החברה. צריך לזכור שבמידה והצדדים יחליטו לפנות לבית משפט, המומחה שיוזמן למסור עדות הינו אותו המומחה שעשה את הביקורת. חוסר מקצועיות וידע עלולים לפגוע בהליך המשפטי שתנהלו.

חלק מהליקויים אינם רק ליקויים שתוכלו לדרוש בהמשך הדרך מהקבלן לתקן במסגרת מחויבותו לחוק המכר, ישנם ליקויי בטיחות שאסור לפספס לפני הכניסה לדירה. דרשו לדעת כבר במהלך החתימה על הזמנת העבודה מי המומחה שהחברה מעוניינת לשלוח לביצוע העבודה, אל תרגישו לא נעים לבקש צילומי תעודות של המומחה שיגיע לביתכם.

בקשו לראות דוחות בדק בית שכתב אותו מומחה ודברו עם מזמין העבודה באותו הדוח במידה ואפשר, בדיקה זו תתן לכם אינדיקציה האם המומחה כתב את כל הליקויים המשמעותיים בדוח או שחלק גדול מהם נמצא לאחר אכלוס הדירה על ידי בעלי הבית. תיקון ליקויים לאחר אכלוס הבית עלול לגרום לעוגמת נפש רבה והקבלן עלול לנצל זאת על מנת ללחוץ עליכם לוותר על התיקון.

בדק בית עם הורביץ מהנדסים

אל תוותרו על המלצות מחברים, לא סתם נאמר "אין חכם כבעל הניסיון". לקוח מרוצה בדרך כלל ימליץ על החברה שביצעה לו את הבדק בית. אנחנו בהורביץ מהנדסים מקפידים על איכות כתיבת הדוחות, מעסיקים רק מהנדסים רשומים בפנקס המהנדסים שעברו הכשרה מתאימה בביצוע ביקורות בניה.

במידה ומומחה שלנו ביצע עבורכם בדק בית נשמח שתכתבו לנו מה דעתכם על הדוח ליקויים שנכתב עבורכם, זה חשוב עבור הלקוחות הבאים. זכרו, רוב האנשים קונים דירה חדשה פעם אחת במהלך החיים, אל תוותרו על ביצוע בדק בית מקצועי ואמין שיתן לכם שקט נפשי להרבה שנים .

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בדק בית
מלאו פרטים או חייגו 03-6909485

סגירת תפריט
דילוג לתוכן