בדיקת קרינה מתקדמות בעת בדק בית עם מהנדס מומחה

בדיקת קרינה כחלק מתהליך של איתור ליקויים ושל בדק בית הינה תופעה חדשה יחסית בתחום ביקורות הנדסיות. בדיקה זו בנוסף ליתר הבדיקות שנעשות, מאפשרת לדייר לקבל חבילה מקיפה בעת הזמנת בדק בית על ידי מומחה אחד ללא צורך לפנות למומחים שונים בשלבים התחלתיים. בדיקות אלו מבוצעות על ידי מהנדס בניין מומחה לכתיבת חוות דעת לליקויי בניה ואינן תחליף לבדיקות תקניות של המשרד לאיכות הסביבה.

בדיקות קרינה מתקדמות –  RF ו-ELF

הציוד הנדרש לבדיקה אינו בשימוש תדיר ולפיכך בדיקות אלו מבוצעות רק במקרים בהם סוכם על כך מראש עם המהנדס ששובץ לביצוע בדק הבית אצל הלקוח. המכשיר המשמש לבדיקה הינו  CORNET ED88TPLUS, מכשיר זה מיועד לשימוש מהנדסים שאינם מהנדסי חשמל אשר הוסמכו על ידי המשרד לאיכות הסביבה. יחד עם זאת, המכשיר נחשב כאמין ומספק אינדיקציה ראשונית טובה ללקוח.

בדיקת הקרינה תכלול בדיקת קרינה בתדר גבוה RF אשר בודק קרינה מסלולרי-אלחוטי. בדיקה נוספת תבוצע בתדר נמוך ELF הבודקת קרינה ממערכות חשמל, קווי מתח גבוה וארונות חשמל. תוצאה חריגה אינה בהכרח חורגת מהמותר, בחלק מהבדיקות יש צורך לבצע חישוב לזמנים בהם נחשף הדייר לקרינה וכך לקבוע האם יש צורך בהזמנת בודק מוסמך לבדיקות קרינה.

בדיקת קרינה עם מומחי הבדק בית של הורביץ מהנדסים

תוצאות הבדיקות יופיעו בדוח ליקויי הבניה שיוציא המהנדס וישמשו לצורך אינדיקציה ראשונית למצב הבית, בכל מקרה של חריגה יופנה מזמין הבדק בית למומחה קרינה לצורך הוצאות דוח מפורט שיכלול מתן פתרונות למיגון. בדיקת הקרינה אינה מייקרת משמעותית את עלות ביצוע בדק בית כללי ולפיכך מומלץ לבדוק בעת ביקורת מבנים האם קיים גם ליקויי בחשיפה לקרינה.

התקשרו עכשיו 03-6909485  והזמינו בדיקת קרינה ודוח ליקויים ממומחי הבדק בית של הורביץ מהנדסים

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן