מחיר ביקורת מבנים

ביקורת מבנים הינו ביקור מהנדס או מומחה במבנה באחד משלבי ביצוע עבודות הבניה, רוב הציבור מכיר את הביקורת בשמה השני "בדק בית" מכיוון שבדק הבית הינו השלב הסופי של ביקורת מבנים. הבא נתחיל בהסבר למחירי לביקורת זו.

מחיר בסיסי לביקורת בדירת 3 חדרים שאינה דירת גג או גן

המחיר הממוצע בשוק לבדק בית המבוצע על ידי מהנדס מומחה הינו 1400 ש"ח לפני מע"מ.

תוספות והשפעות על מחיר ביקורת מבנים

  • מחיר ביקורת מבנים תלוי בכמה פרמטרים משתנים כגון סוג המבנה, מיקומו, גודל המבנה ומיקומו בתוך הבניין.
  • פרמטר נוסף שמשפיע על מחיר הבדיקה הינו סוג המומחה שבודק את המבנה, ככל שיש למומחה יותר ידע ובפרט אם המומחה הינו מהנדס הדבר משפיע על איכות הדוח ולעיתים גם על המחיר.
  • סוג הבדיקה גם יכול להשפיע על מחיר הביקורת, בדיקה המשלבת "בדק מים " עם מומחה מיוחד לתחום המים תגרום לתוספת של כ- 1500 ש"ח לדירה.
  • סוג הדירה יכול להשתנות בין דירת גן, דירת גג או דירה רגילה. דירת גג דורשת בדיקה של איטום הגג שמעל הדירה ואופן הרכבת המערכות, תוספת המחיר לבדיקת דירה זו הינו כ- 400 ש"ח. דירת גן דורשת בדיקה של השטח הצמוד לדירה ולכן מצריך זמן נוסף לבדיקת הנכס, התוספת הממוצעת לדירה זו הינה 300 ש"ח.
  • גודל הדירה משפיע על המחיר, התוספת הממוצעת בשוק לדירה שגדולה מדירת 3 חדרים הינה כ- 200 ש"ח לכל חדר .

קיימים בשוק רבים שמפרסמים את עצמם כמומחים למרות שאינם מהנדסים ולעיתים אינם עברו אפילו קורס בסיסי לבדיקת מבנים, הם אלו שיבקשו מחיר נמוך במאות שקלים מהמחיר המקובל בשוק אך הדוח יהיה לרוב רשלני, לא מקצועי ולא תקין.

אנו בהורביץ מהנדסים מציעים ללקוחותינו הנחה במחיר השירות, ומאפשרים לכם בדיקה במחיר שיכול להיות נמוך יותר במאות שקלים, כאשר כמה דיירים מתאגדים ומאפשרים למהנדס לבצע כמה בדיקות באותו היום.

לסיכום,
בקשו מהמומחה להציג תעודות בדבר השכלתו, אל תסכימו שאת הביקורת יבצע מומחה אחר מזה שכותב לכם את הדוח.
לא היינו ממליצים לחסוך כסף ע"י פגיעה באיכות הבדק בית בדירה אותה רכשתם במיטב כספכם, יחד עם זאת ניתן להפחית עלויות על ידי הזמנת ביקורת מבנים לכמה דירות יחד.

למחירים מדויקים עבור הנכס שלכם – חייגו 03-6909485 או השאירו פרטים לחזרה

 

 

סגירת תפריט
Call Now Button
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן